Opublikowano Dodaj komentarz

Używana drukarka laserowa

drukarka hp2055dn

Dostajemy zapytania od klientów jaką drukarkę laserową używaną kupić i czy w ogóle jest sens myśleć o takim rozwiązaniu. Czasem jest tak, że dysponujemy ograniczonym budżetem lub z drukarki laserowej będziemy korzystać sporadycznie. Wtedy na myśli przychodzi zakup używanego sprzętu. Dlatego przygotowaliśmy dla Was wpis na ten temat, czy kupić używaną drukarkę laserową?

Kiedy zastanawialiśmy się, czy kupić używaną drukarkę laserową na myśl od razu przyszła nam drukarka HP LaserJet P2055dn. Dlaczego akurat ta? Jest to sprzęt w naszej ocenie nieśmiertelny. Na jej przykładzie gorąco polecamy Wam rozejrzenie się za używaną drukarką laserową gdyż czasem może okazać się rozsądniejszym wyborem niż nowy sprzęt.

Seria HP P2055 to chyba najpopularniejsza seria drukarek laserowych na świecie. Pierwsza z nich została wypuszczona na rynek niedługo po 2000 roku i do dziś można spokojnie powiedzieć, że tym drukarkom niczego nie brakuje. W tej serii zostały wyprodukowane trzy modele : P2055d, P2055dn i P2055x. Pierwsza to wersja podstawowa bez interfejsu sieciowego i dodatkowego podajnika na ryzę papieru. Drukarka, którą Wam polecamy czyli HP LaserJet P2055dn posiada funkcję d -duplex (czyli druk dwustronny) i n-network (czyli interfejs sieciowy). Jest to oczywiście drukarka monochromatyczna, czyli drukuje tylko w czerni. Drukarka drukuje 33 strony na minutę, w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Podajnik zmieści 300 kartek. Można dokupić dodatkowy podajnik na 500 stron.

Używaną drukarkę HP P2055dn kupicie za ok 500 zł i jest to na prawdę rozsądny wybór jeśli chodzi o używany sprzęt. Mamy wrażenie, że jeszcze nasze wnuki będą korzystać z drukarek z tej serii. Dlaczego jeszcze polecamy używaną drukarkę zamiast nowej? Obecnie tonery, nawet zamienniki do nowych modeli drukarek laserowych produkowane są na coraz mniejszą wydajność drukowania. Najczęściej na 1000 lub czasem nawet na 600 stron. Do tej drukarki możecie dokupić niedrogi toner na 6500 stron! Zamiennik, nieregenerowany w jakości premium kosztuje ok 65 zł. Zatem jest to oszczędność nie tylko na samym sprzęcie ale również na eksploatacji drukarki. Koszt wydruku jednej strony to wtedy ok 1 grosz! Na żadnej nowej drukarce nie zejdziecie do takiej wartości. Toner do HP P2055dn możecie kupić w naszym sklepie! Zerknij!

Toner INQ do HP 05X/80X Black 6500 stron CE505X CF280X

Jest to bardzo solidna drukarka i nawet te z dużym przebiegiem posłużą Wam wiele lat. Dlatego jeśli rozważacie zakup używanej drukarki laserowej przyjrzyjcie się drukarce HP LaserJet P2055dn. Na przykładzie tej drukarki śmiało mówimy kupujcie używaną. A może znacie jeszcze jakieś modele, które używane również można polecić?

Wydajnego drukowania!

Ania

TONERDO.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *